De când a ajuns o virtute pentru o femeie acest lucru (să ai mulți ”iubiți” în trecutul tău)?
Cum a putut ajunge societatea modernă în ansamblu atât de departe în această chestiune și, asta-i interesant!, nimeni să nu miște o sprânceană?!?
Cartea de identitate, eliberată și autentificată de RAR, a oricărei mașini suportă maxim cinci noi proprietari. Da, sunt mult prea mulți și trei pentru o mașină serioasă, dar astea-s chestii delicate.
De ce ai accepta tu vreodată mai mult de atât de la ”sufletul pereche” și/sau ”partenerul de viață” ori ”mama copiilor”?
Știu că nu interesează, nici asta, pe nimeni.
Hi, I'm Max.
I write about money, freedom, simplicity, investing, mistakes, happiness, and the search for a peaceful life.
For years I have published my thoughts online without ads, sponsors, affiliate links, or commercial pressure.
If my writing has helped you think more clearly, make better decisions, or simply see things from a different perspective, your support is greatly appreciated.
Thank you for reading and for helping keep this work independent.
— Max


Iti da mana sa critici "lumea" :))
RăspundețiȘtergerePoate pentru ca.... postarea din 14 iulie cu frumusetea care nu e sexi ?!
RăspundețiȘtergere