Toți prietenii mei sunt ori însurați, ori divorțați, ori cu copii, ori cu burtă.
Eu sunt singurul fabulos, atrăgător, magnific, deştept şi neluat. Încă. :-)
Aaaaa, încă ceva, era să uit: şi modest!
Hi, I'm Max.
I write about money, freedom, simplicity, investing, mistakes, happiness, and the search for a peaceful life.
For years I have published my thoughts online without ads, sponsors, affiliate links, or commercial pressure.
If my writing has helped you think more clearly, make better decisions, or simply see things from a different perspective, your support is greatly appreciated.
Thank you for reading and for helping keep this work independent.
— Max

Hmmmmm....
RăspundețiȘtergereAm intalnit un tip care cica dadea info din tabara inamica a barbatilor si zicea el ca ce trebuie sa stii despre un barbat este ce NU vrea sa spuna, ca restul e .. "marketing" :)) Oare batea omul campii ?!
Nu. Îi călărea.
RăspundețiȘtergereTotul e marketing. Totul e spoială.
Fii liniștită. Nimic nu-i real.
:-)
Mda.. Are si disocierea asta limitele ei ;-)
RăspundețiȘtergereSu daca oricum nimic nu e real, atunci imi permit si eu sa anunt pe aceasta cale : sunt frumoasa, desteapta, nu prea devreme acasa si.. neluata !
RăspundețiȘtergereCred ca mai facem un club... :-)))
Facem. ”Clubul superbilor neluați.”
RăspundețiȘtergereCred că suntem puțini, va fi un club exclusivist.
Ha ha ha .... )))
RăspundețiȘtergere