Este, de exemplu, atunci când un pupic virtual atinge cu vârful buzelor ei calde şi moi interiorul rece şi demult aşteptător al sufletului tău.
Hi, I'm Max.
I write about money, freedom, simplicity, investing, mistakes, happiness, and the search for a peaceful life.
For years I have published my thoughts online without ads, sponsors, affiliate links, or commercial pressure.
If my writing has helped you think more clearly, make better decisions, or simply see things from a different perspective, your support is greatly appreciated.
Thank you for reading and for helping keep this work independent.
— Max
Muuuwa.. Asa ?! :))
RăspundețiȘtergereCam aşa. :-)
ȘtergereImi iau pupicul inapoi, nu discut cu pensionarii...
RăspundețiȘtergere?!?
ȘtergerePai cum se cheama cel care n-a mai dat pe aici de 4 zile ?! :))
RăspundețiȘtergereLeneş? :-)
ȘtergereTimid? ;-)
ȘtergereHaida de.. Timid ?!
RăspundețiȘtergereSi sutele de masini au intrat singure la garaj ?!
N-au fost chiar sute..., mi-e şi ruşine.
RăspundețiȘtergereDar unele, da, intrau singure şi am apreciat asta. Tot pentru că sunt timid. Dar mă tratez. :-)
Trombon ! :)
RăspundețiȘtergereSerios!
ȘtergereAoleu... :))
RăspundețiȘtergereAu fost.. mii ?!?
Abia acum eşti răutăcioasă de-adevăratelea. :-)
ȘtergereSau geloasă... ;-)
Chiar aşa: cine eşti tu, S.?
Tu cu cine crezi ca stai de vorba, ai ?! ;)
RăspundețiȘtergereExcelentă întrebare! M-aş bucura ca până în seară să aflu răspunsul. :-)
ȘtergereEventual pe email...
Pai abia acum iti pui intrebarea ?!? He he
RăspundețiȘtergereginvestitorul@gmail.com
ȘtergereSi, oricum cred ca vrei sa rezolvi o ecuatie cu prea multe necunoscute.. Te crezi tare la mate ? :))
RăspundețiȘtergereNu mă cred. Am fost!
ȘtergerePai atunci rezolvi ecuatia si fara sa ti se sufle, nu ?! :))
Ștergere