Adevărurile dor, e clar, puțini sunt cei ce suportă oglinda. Şi eu mă sperii deseori. :-)
Dar ca să curățăm spre vindecare o rană, cred eu, e bine s-o storci corespunzător ca să scoți tot puroiul. Doar nu vrei să suferi din nou, nu?
Altfel..."roses are red, violets are blue...and, baby, you know I love youuuuu...!".
Hai!
Buuunăăăăă diiimiiineaaațaaaaaaa!
Hi, I'm Max.
I write about money, freedom, simplicity, investing, mistakes, happiness, and the search for a peaceful life.
For years I have published my thoughts online without ads, sponsors, affiliate links, or commercial pressure.
If my writing has helped you think more clearly, make better decisions, or simply see things from a different perspective, your support is greatly appreciated.
Thank you for reading and for helping keep this work independent.
— Max
Buna dimineata, Gelu:))!!! We love you, too:)! Inca:))... Glumesc:))! We will ALWAYS love you:)! Multumim profund lui Dumnezeu ca tu te-ai trezit astazi voios si fericit si tie i-ti multumim pentru gratiere:))! Suntem usurati:))!
RăspundețiȘtergere*Completare: Si, te rugam, nu ne creea fobii de oglinzi si de doctori:))!
ȘtergereOglinda, oglinjoara, cine e cel mai… din tara?
RăspundețiȘtergere